Видавництво «НАУКОВА ДУМКА»

Видавництво «НАУКОВА ДУМКА»

 

Про видавництво

 

Шановні наші друзі-читачі!

Наше Видавництво ось вже 95 років веде свою культурну і просвітницьку роботу. У його витоків стояв блискучий вчений і організатор науки, патріот, академік А.Ю. Кримський. За його ініціативи була утворена Редакційно-видавнича комісія АН УРСР, котра здійснювала випуск академічної друкованої продукції, а з 1927 року почала функціонувати як Видавництво АН УРСР. В 1964 році установу було перейменовано на Видавництво “Наукова думка” НАН України. У 2006 році нам надали статус науково-виробничого підприємства. Ми співпрацюємо з вченими-мовознавцями Академії у галузі української наукової термінології, проводимо республіканські науково-практичні конференції з цієї тематики.

Характерна риса нашого Видавництва — його академічність — знаходить своє відображення як на рівні підготовки наших редакторів, так і рівні друкованої продукції. Наші видання регулярно перемагають на республіканських та міжнародних книжкових форумах. Зокрема, I том видання “Історія української культури” було визнано кращою книгою України 2001 р., видання “Неорганическое материаловедение” удостоєно “Гран-прі” Міжнародного конкурсу “Научная книга” Міжнародної асоціації академій наук у 2010 р.

Видавництво неодноразово визнавалось фахівцями галузі кращим в країні. За результатами Всеукраїнського читацько-експертного опитування “Книжки незалежного 15-річчя, які вплинули на український світ” Видавництво визнано одним з десяти найпопулярніших в Україні.

На сьогодні Видавництво реалізує три видавничі проекти:

– випуск фундаментальних узагальнюючих наукових монографій українських вчених, головним чином, за проектом “Наукова книга”;

– історико-культурна спадщина українського народу. У рамках цього проекту, зокрема, виходять у світ такі значущі видання, як “Історія української культури” та “Енциклопедія історії України”;

– видання літератури, розрахованої на найширше коло читачів. Тут виходять у світ книги програми “Словники України” та серії “Бібліотека школяра”, академічні зібрання творів класиків української літератури, підручники та посібники для вищої школи.

Шановні наші читачі! Ми хочемо, щоб ви пам’ятали, що Видавництво працює для вас, для ваших дітей, задля сьогодення і майбутнього України.

Ігор Алєксєєнко

 


Річна звітність

20192020

 
 
 

  ПЕРША    ПРО НАС    ВИДАННЯ    АВТОРУ    МАГАЗИН    ПРАЙС    ВАКАНСІЇ    ДЕРЖЗАКУПІВЛІ    КОНТАКТ  
Видавництво «НАУКОВА ДУМКА»


© 2003-2021 Видавництво «Наукова думка»
створено
 ~  <*))>< ~~ fishdesign