
Енциклопедія історії України. Том. Україна-Українці. Кн. 2
2020 рік
848 стор.
400,00 грн.
Том "Україна - українці" складається з двох блоків: наративної і словникової частини. Усі розділи наративної частини розміщені в обох книгах. Словникова частина увійшла у другу книгу.

Енциклопедія історії України.Том.Україна-Українці кн.1.
2018 рік
608 стор.
300,00 грн.
Зміст 1‑ї книги тематичного тому репрезентує серію своєрідних енциклопедичних наративів, зокрема містить узагальнювальні нариси про державний устрій країни; природні умови та ресурси; історію формування її території та кордонів, адміністративно-територіального поділу; чисельності, складу та руху населення (антропологічні та демографічні параметри в їхній ретроспективі), що мешкало на її теренах з найдавніших часів, традицій

Історія української літератури т.3
2016 рік
752 стор.
220,00 грн.
У третьому томі дванадцятитомної "Історії української літератури"розглянуто період розвитку національного письменства від останніх років ХVIII ст.(прикметних виходом у світ перших частин поеми "Енеїда" І.Котляревського) до кінця 30-х років XIX ст.- період, коли українська література постає як література нова,у питомій художній якості, з новочасним змістом,перебазована на народну мову,яка стає мовою літературною.

Історія Криму в запитаннях та відповідях
2015 рік
527 стор.
180,00 грн.
Авторський колектив книги складається з академічних та університетських учених-істориків і сходознавців. Вони зробили спробу відповісти на актуальні, з їхнього погляду, запитання не лише щодо маловідомих або призабутих, а і стосовно добре знаних сторінок багатовікової історії Криму та народів, які його населяли з найдавніших часів.

ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ Т.2
2014 рік
840 стор.
220,00 грн.
Другий том нової дванадцятитомної "Історії української літератури" присвячено давній українській літературі доби першого національного відродження та раннього бароко (друга половина XVI - перша половина XVII ст.), доби зрілого бароко (друга половина XVII - перша половина XVIII ст.), а також літератури пізнього бароко, коли посилилися процеси секуляризації і формування літератури як повноправного явища світської культури (друга половина XVI

ІНСТИТУТ ВЛАДИ В ПОЛІТИЧНІЙ СИСТЕМІ УКРАЇНИ. СЕРЕДИНА - ДРУГА ПОЛОВИНА XVII ст.
2014 рік
244 стор.
У праці на грунтовній джерельній базі та із застосуванням новітніх методологічних підходів відтворено (в контексті розвитку українських суспільно-політичних процесів революційної доби) основні аспекти організаційного оформлення та функціонування національного інституту влади.
Для науковців, студентів і викладачів вишів, а також для широкого читацького загалу.
.jpg)
УКРАЇНСЬКА МОВА: СЬОГОДЕННЯ Й ІСТОРИЧНА ПЕРСПЕКТИВА
2014 рік
512 стор.
Працю знаного мовознавця, члена-кореспондента Національної академії наук України О.Б. Ткаченко присвячено українській мові в усіх труднощах її становлення, що дістають всебічне висвітлення (географічне, історичне, соціолінгвістичне, культурологічне тощо) у зіставленні з відповідними ситуаціямі інших мов світу, а також засобам подолання кризових моментів їх розвитку.

ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ Т.4
2014 рік
784 стор.
200,00 грн.
Четвертий том "Історії української літератури" у 12 томах присвячено одній постаті - Тарасу Шевченку. Автор здійснює літературознавчу інтерпретацію творчої спадщини Кобзаря у поєднанні з розповіддю про його життєвий і творчий шлях, з'ясовуючи природу його феноменальної популярності та впливу на уми і почуття багатьох поколінь українців